ترجمه کتاب ובחרת בחיים صفحه 10

تعرفه تبلیغات در سایت

صفحه 10

، و تحت تاثیر گوناگونی خود تفکر یهودی قرار خواهیم گرفت. اگرچه در مورد یک موضوع بحث های مختلف را مطرح نخواهیم کرد. ما به شما پیشنهاد خواهیم کرد تا نظر خود را درباره موضوع بیان کنید و با نظرات دیگر مقایسه کنید. برای پرسش های مطرح شده در اینجا پاسخ خوب یا بد وجود ندارد بنابراین هر مرجعی درباره آنها به عنوان یک مورد ارائه شده مشروع پذیرفته می شود، هر نظر شرح داده شده و پایه مند صحیح است . ما امیدواریم که منابع مختلفی که به شما ارائه می شود به عنوان محرکی برای گسترش و رشد عقیده شما و تعمیق افکار شما از مطالب مورد مطالعه باشد، قسمتی از آن –موضوعات مطرح در جامعه امروز می باشند

در هر قسمت از هفت قسمت کتاب می بینید:

مطالب اصلی: یکی یا بیشتر- این مطالب از کتابهای مرجع یهود است که یک منبع برای همه قسمتها و همه قسمتهایی که بعدا خواهند آمد است. در این مطالب که مطرح شده مشکل اصلی که در آن قسمت مطرح شده ،و در داخل تمام مطالب مطرح شده موضوعات و مطالب اصلی آن قسمت گفته می شود.

مطالب مختلف برای تعمیق، و تحقیق بیشتر: این منابع از اعتقادات گوناگون سرچشمه گرفته است. تاریخ،پزشکی،فلسفه عمومی و حقوق.آنها راههای متفاوت برای دست و پنجه نرم کردن با مشکل مورد بحث در آن قسمت را بیان می کنند، و همچنین درباره فضاهای زیادی در زندگی ما که در آنها مسئله های غامض مشابه به وجود می آیند.

در همه قسمتها خواهی توانست بین منابع ارائه شده برای آموزش و آنهایی که مورد پسند تو برای آموختن هستند انتخاب کنی.-در هر تکه از متن سوالات زیادی اضافه شده اند- قسمتی برای درک اساس متن و قسمتی –برای مرجع برای تعمیق بیشتر. همچنین در کتاب شعر و تصاویر گذاشته شده اند. تا مطالب آموزشی همچنین از لحاظ هنری هم غنی شوند.

منابع متفاوت و غنی دوره های متفاوت در شکل گیری[فرهنگ] یهود و [فرهنگ] عمومی را ارائه می کند. نمودار در صفحه بعد نوع عقیده و دوره های متفاوت را نشان می دهد، که منابع آموزشی این برنامه را نشان می دهد.

نوار زمان که در نمودار است در همه ورودی های کتاب ظاهر می شود ، و در آن فلش های نشانگذاری شده دوره ای را که منابع از آن گرفته شده اند در آن ورودی کتاب نشان می دهند.

ما امیدواریم که دانش و ابزاری که در زمان آموزش بدست می آوری ، جهان شما را غنی کند و به شما کمک کند تا در موضوعات دیگر هم تعمق داشته باشید.

برای شما آموزش پر ثمر و دلپذیری را آرزو می کنیم!

...
نویسنده : علی بحرانی بازدید : 10 تاريخ : جمعه 5 مرداد 1397 ساعت: 18:31